Telefon: +420 728 765 343
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spiritual Response Therapy

"Většinu našich problémů, fyzických nebo duševních nezpůsobují přímo zážitky a zkušenosti, s kterými se za dobu své existence střetáváme, ale nahromaděná disharmonická energie, kterou jsme si v době jejich prožívání vytvořili a v sobě uložili. Chceme-li mít bohatší a harmoničtější život je nesmírně důležité se těchto negativních energií zbavit."

Máte někde pocit, že se váš život točí stále v kruhu? Že opakujete stále stejné chyby, do života vám vstupují stále stejní lidé, partneři, přátelé? Zdravotní problémy se po letech stále vracejí nebo neodcházejí?

SRT - Spiritual Response Therapy (Terapie duchovní odezvou) je odlišný druh terapie než obvyklé postupy, jedná se o přímou duchovní léčbu založenou na zkoumání a odstranění negativních programů, disharmonických energií a bloků, které dlouhodobě ovlivňují váš život, ale i opomíjených nebo dosud nepochopených výzev, které jste si do života přinesli a dosud nerealizovali.

Zakladatelem této metody je Robert E. Detzler, který se v roce 1986 seznámil s prací dr.Clarka a Sharon Cameronových, kteří pracovali na systému Response Therapy (Terapie odezvou). Robert Detzler na jejich práci navázal a vytvořil novou techniku, kterou nazval Spiritual Response Therapy (Terapie duchovní odezvou). Technika se velice rychle rozšířila ve světě a po smrti svého zakladatele pokračuje v jeho práci SRA - Spiritual Response Association.

SRT je možné využít na vše, co vás trápí, rozsah techniky je velice široký. Mohou to být letité strachy, bezdůvodné obavy, návaly paniky, partnerské problémy, ekzémy, alergie, opakující se onemocnění, ale také bloky na úrovni praktických životních situací, včetně ryze materiálních otázek, týkající se například vašeho pracovního zařazení, neutěšené finanční situace a mnoho dalších. Pochopitelně, že technika sama nepřinese přímou materiální změnu ve vašem životě, ale pomůže odstranit blok, kterým si sami, byť nevědomě, svou situaci můžete způsobovat.To samé se může týkat partnerských vztahů, kdy zažíváte opakované zklamání a rozchody u kterých můžete mít pocit, že se základní schéma těchto vzahů stále opakuje. Metoda odstraňuje bloky ve vás, kterými si možné životní příležitosti doslova odháníte z cesty. Řeší deprese, migrény, ztráty vitality. Pracuje na duševní a duchovní úrovni a je zaměřena na i většinu psychosomatických problémů, které vás mohou trápit.  

Další možnou pomocí je odstranění negativních energií, které pociťujete ke konkrétním osobám z vašeho okolí, rodina, příbuzní, vztahy na pracovišti, přátelé. Nejenom že tyto vztahy z vaší strany může očistit, ale může vás dále vést i k možné cestě pro odpuštění jim nebo sobě, kterého vlastními silami nebo jinými metodami velice těžko dosahujete.

Celý proces nevede jenom k duševní úlevě, ale promítá se i v dlouhodobých bolestech a potížích fyzického těla, které bývá velice často prvním signalizačním panelem potíží naší duše.

Touto technikou je možné rovněž "odvést" cizí entity z vašem osobního duchovního prostoru nebo z vašich domovů, případně z jiných objektů.

SRT je jedna z úžasných cest, jak se zbavit letitých bloků a jiných omezení, které jsme si v průběhu života, ale i v minulých životech k sobě„přibalili“. Na vědomé úrovni většinou nejsme schopni se těchto omezení účinně zbavit. S metodou SRT je to možné.