Telefon: +420 728 765 343
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SpR - jak terapie probíhá

V úvodu naší schůzky si probereme společně vaše současné zdravotní, případně psychické problémy, kvůli kterým jste mě vyhledali a i důležité události vašeho života, které mohou mít vztah k vašim zdravotním obtížím.

Po tomto rozhovoru vás seznámím s průběhem terapie, abyste měli představu o každém kroku, který bude v jejím průběhu následovat.

SpR se provádí dotykem, nebo bez doteku na lůžku. Doba trvání terapie se pohybuje kolem 60-90 minut. Po úvodním několikaminutovém relaxačním zklidnění je zahájena terapie. V jejím průběhu se na vybraných místech povrchu těla nebo nad jeho povrchem provádí speciální korekce. Tato místa většinou nemusí odpovídat těm místům, které jsou vámi označena jako bolestivá. Korekcemi se rozumí nebolestivé poklepy.

Po celou dobu terapie se nacházíte v relaxačním uvolněném stavu. Po jejím ukončení zůstáváte ještě několik minut na lehátku v klidu, než je terapie ukončena.

Nic s sebou není potřeba. Terapie probíhá v běžném oblečení (je vhodnější tenčí přilehavější oděv, případně možnost odložit některou z vrchních vrstev, jako mikiny, svetry apod.).

 

"Nejlepším lékem pro člověka je člověk. Nejvyšším stupněm léku je láska." (Paracelsus)