Telefon: +420 728 765 343
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rezervace Liberec

Termín schůzky si můžete rezervovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře, telefonu, sms nebo emailu uvedeném na stránce Kontakt.

Po provedené rezervaci prosím o častější kontrolu vaší mailové pošty, neboť navržené termíny, které vám zašlu, platí pouze 2 dny. Po této lhůtě mohou být uvolněny pro další zájemce o terapie. V každém případě vám kdykoliv rád nabídnu termíny nové. Děkuji za pochopení.  

Obraťte se na mě i s dotazy k průběhu terapie nebo k terapiím obecně. Rád vám je zodpovím.

V případě, že se nemůžete dostavit na rezervovaný termín terapie prosím o sdělení této skutečnosti nejméně 24hodin před jejím zahájením. Pokud tak neučiníte, budu vás nucen požádat o úhradu 1.hodiny terapie, tj.800,-Kč zasláním na ůčet č. 35-3444830287/0100. Jako VS použijte datum původně sjednaného termínu. Pro mě i pro vás je určitě lepší dopředu o změně programu informovat a poplatek neplatit.

Dále prosím, zda by bylo možné se dostavit v sjednanou hodinu nebo cca 5 minut předem.  Ne zbytečně o 15-20 minut dříve. Buď mohu pracovat ještě s klientem, který přišel před vámi nebo se připravovat právě na naše nadcházející setkání :). Moc děkuji.

Objednejte si terapii

Máte-li nějaký dotaz nebo zájem o některou z nabízených terapií, vyplňte prosím tento formulář.

Pole označená * jsou povinná!