Telefon: +420 728 765 343
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Časté nemoci dětí z pohledu psychosomatiky

Pojem sekundární zisk, v EFT tzv.psychologický zvrat. Stav, kdy jsme si schopni podvědomě nějakým způsobem primárně uškodit, abychom z toho získali jiný sekundární zisk. V terapiích to řešíme poměrně často. Jedná se o podvědomou reakci, takže na vědomé úrovni podobnou myšlenku odmítáme. Proč bychom si úmyslně škodili?

Číst dál...

Nová adresa v Liberci

Změna adresy libereckého pracoviště již od pátku 31.8.2018.

Číst dál...

Nově přidané možnosti plateb za terapie

Od 1.6. bude možné uhradit terapie kromě dosavadní platby v hotovosti nebo převodem na bankovní účet i platebními kartami typu VISA/MasterCard/Vpay/Maestro/UP/JCB a poukázkami Sodexo typu Dárkový Pass, Bonus Pass, Flexi Pass, Relax Pass a kartou Flexi Pass Card.

Vatikán urychleně školí nové exorcisty - jak je to s duchovním světem kolem nás? Díl I.

Vatikán urychleně školí nové exorcisty….asi ne jediná cesta, jak se zbavit případné cizí entity v blízkosti svého těla nebo ve vašem domě.

V posledních dnech mne zaujala zpráva na slovenském Lifenews.sk,  že Vatikán zaregistroval v uplynulých letech enormní nárůst lidí, kteří vykazují známky posednutí a školí nové exorcisty neboli vymítače "zlého ducha".

Číst dál...

Malé pojednání o děkování...

Síla naší myšlenky, našeho slova a z něho vycházejícího skutku, který může utvářet náš budoucí život s neskutečnou lehkostí a k naší radosti. Filozofie tohoto náhledu, změna života a jeho rytmu, jeho priorit a také pokora a poděkování v případech, že život nám přináší radost.

Číst dál...

Regresní terapie a hypnóza - mýty a skutečnost

Využívá se u regrese nebo Hlubinné abreaktivní psychoterapii hypnóza? Často kladená otázka těch, kteří přichází na první terapii.

Na úvod, před odpovědí na základní otázku si povězme, co to je hypnóza.

Číst dál...

Často kladené otázky...regresní terapie.

Ve své praxi se často setkávám ze strany klientů s otázkami týkající se průběhu terapií, hlavně Regresní terapie, proto bych na ty nejčastější rád odpověděl:

Číst dál...

Co si přinést s sebou na terapie?

Jsou dvě věci, které by bylo dobré si přinést s sebou, když se rozhodnete pro některou z terapií …

Číst dál...

Psychosomatika, aneb malé pojednání o oranžové kontrolce

Pokud rozlišujeme mezi nemocí, což bývá rovina vědomí a jejím symptomem, kterou je rovina těla, začíná se naše nazírání na léčení fyzických i duševních problémů notně vzdalovat od běžných postupů, které dnes používá ve velké míře školní medicína.  Pomalu začínáme směřovat k psychické rovině problému, což není v dnešní době zcela obvyklé.  Ale staré rčení říká: „Všechno začíná v hlavě“.

Číst dál...